Zespół - Aluglass - Realizacja

Dział realizacji

   
logo_plp

Marek Olszewski

Kierownik budowy

tel.: (+48) 693-590 866
m.olszewski@aluglassrealizacja.com.pl

Dział ofertowy

   
IMG_20190411_1131241

Robert Mudant

Zakres realizacji prac - fasady

tel: (+48) 22 395-51-78 wew. 103
r.mudant@aluglassrealizacja.com.pl

Dział projektowy

logo_plp

Marek Pokojski

Projektant

tel.: (+48) 22 395-51-78 wew. 113
m.pokojski@aluglassrealizacja.com.pl

logo_plp

Dariusz Mieszkowski

Projektant

tel.: (+48) 22 395-51-78 wew. 108
d.mieszkowski@aluglassrealizacja.com.pl

Dział eksportu

   
mni

Maciej Niklewicz

Kierownik Projektów we Francji, zakres realizacji prac - fasady

tel.: (+48) 668-302-120
tel.: (+48) 22 395-51-78 wew. 111
m.niklewicz@aluglassrealizacja.com.pl

Dział logistyki

   
logo_plp

Mariusz Urbańczyk

Specjalista ds. zamówień w Polsce i Zagranicą

tel.: (+48) 668-302-819
tel.: (+48) 22 395-51-78 wew. 107
m.urbanczyk@aluglassrealizacja.com.pl

Dział administracji

logo_plp

Małgorzata Zborowska

Dyrektor ds. finansowo-administracyjnych

tel.: (+48) 22 395-51-78
m.zborowska@aluglassrealizacja.com.pl

logo_plp

Edyta Okoń

Specjalista ds. administracji

tel.: (+48) 881-916-768
tel.: (+48) 22 395-51-78 wew. 117 
e.okon@aluglassrealizacja.com.pl

logo_plp

Magdalena Fudalej

Asystentka Prezesa

tel.: (+48) 22 395-51-78  m.fudalej@aluglassrealizacja.com.pl aluglass@aluglassrealizacja.com.pl