Zespół - Aluglass - Realizacja

Dział realizacji

logo_plp

Włodzimierz Kleszczewski

Kierownik budowy

tel.:(+48) 604-553-623
w.kleszczewski@aluglassrealizacja.com.pl

logo_plp

Marek Olszewski

Kierownik budowy

tel.: (+48) 693-590 866
m.olszewski@aluglassrealizacja.com.pl

logo_plp

Marek Zięty

Kierownik budowy

tel.: (+48) 668-499-658
m.ziety@aluglassrealizacja.com.pl

logo_plp

Dariusz Fortuna

Zastępca kierownika projektu

tel:. (+48) 604-553-461
d.fortuna@aluglassrealizacja.com.pl

logo_plp

Patryk Kasprzycki

Zastępca kierownika projektu

tel:. (+48) 694-400-751
p.kasprzycki @aluglassrealizacja.com.pl

Dział ofertowy

man

Marcin Antosik

Kierownik Działu Ofertowania, zakres realizacji prac - wnętrza

tel.: (+48) 693-590-033
tel.: (+48) 22 395-51-78 wew. 109
m.antosik@aluglassrealizacja.com.pl

rmu

Robert Mudant

Zastępca kierownika Działu Ofertowania, zakres realizacji prac - fasady

tel: (+48) 22 395-51-78 wew. 103
r.mudant@aluglassrealizacja.com.pl

logo_plp

Paweł Grad

Kosztorysant

tel.: (+48) 22 395-51-78 wew. 104
p.grad@aluglassrealizacja.com.pl

Dział projektowy

logo_plp

Marek Pokojski

Projektant

tel.: (+48) 22 395-51-78 wew. 113
m.pokojski@aluglassrealizacja.com.pl

logo_plp

Dariusz Mieszkowski

Projektant

tel.: (+48) 22 395-51-78 wew. 108
d.mieszkowski@aluglassrealizacja.com.pl

Dział eksportu

mni

Maciej Niklewicz

Kierownik Projektów we Francji, zakres realizacji prac - fasady

tel.: (+48) 668-302-120
tel.: (+48) 22 395-51-78 wew. 111
m.niklewicz@aluglassrealizacja.com.pl

mja

Magdalena Jaczewska

Kosztorysant/Zastępca kierownika projektów we Francji

tel.: (+48) 881-916-756
tel.: (+48) 22 395-51-78 wew. 115
m.jaczewska@aluglassrealizacja.com.pl

Dział logistyki

   
logo_plp

Mariusz Urbańczyk

Specjalista ds. zamówień w Polsce i Zagranicą

tel.: (+48) 668-302-819
tel.: (+48) 22 395-51-78 wew. 107
m.urbanczyk@aluglassrealizacja.com.pl

Dział administracji

logo_plp

Małgorzata Zborowska

Dyrektor ds. finansowo - administracyjnych

tel.: (+48) 22 395-51-78
m.zborowska@aluglassrealizacja.com.pl

logo_plp

Edyta Okoń

Specjalista ds. administracji

tel.: (+48) 881-916-768
tel.: (+48) 22 395-51-78 wew. 117 
e.okon@aluglassrealizacja.com.pl