O nas - Aluglass - Realizacja

logo_onas

Aluglass - Realizacja Sp. z o. o. (dawniej PK Aluglass Sp. z o. o.)

Firma Aluglass – Realizacja Sp. z o. o. (dawniej PK Aluglass Sp. z o. o.) istnieje od 2007 roku. Ogromny wpływ na dynamiczny rozwój oraz wysoką jakość usług ma zatrudnianie zespołu o wysokich kwalifikacjach zawodowych, w którego skład wchodzi obecnie ok 25 osób. O sile i konkurencyjności firmy stanowi doświadczenie zdobyte na dziesiątkach budów w kraju, Europie – szczególnie we Francji oraz na świecie np. w Somalii.

Zaufanie inwestorów oraz uznanie naszej solidności znalazło pokrycie w dynamice wzrostu obrotów. W roku 2008 osiągnęliśmy obrót firmy na poziomie 8,2 mln PLN, a rok 2009 zakończyliśmy obrotem 16,3 mln PLN. Obrót osiągnięty w roku 2010 wyniósł ok. 21,6 mln PLN, a w roku 2011 nasze obroty przekroczyły 62 mln PLN.

Firma nastawiona jest na dwa kierunki działalności związane z montażem fasad i zabudów aluminiowo-szklanych. Prowadzi również pełen zakres robót ogólnobudowlanych ze szczególnym naciskiem na roboty wykończeniowe o wysokim standardzie. Zajmuje się wykonawstwem na zasadzie Generalnego Wykonawcy wszystkich branż, odbiorami, projektowaniem, wykonaniem dokumentacji powykonawczej, aż do pozwolenia na użytkowanie lub przekazania powierzchni najemcy.

8 stycznia 2021 roku firma Aluglass – Realizacja Piotr Kalbarczyk przekształciła się w PK Aluglass Sp. z o. o.

22 listopada 2021 roku spółka PK Aluglass Sp. z o. o. (spółka przejmowana) połączyła się z Aluglass – Realizacja Sp. z o. o. (spółka przejmująca), w wyniku czego obecnie funkcjonującym podmiotem jest spółka Aluglass – Realizacja Sp. z o. o.


Informacje o połączeniu spółek

Informacja o połączeniu spółek dostępna jest pod tym linkiem oraz w następujących dokumentach: Dokument 1Dokument 2Dokument 3Dokument 4.

Dokumenty połączeniowe dostępne są w następujących dokumentach: Dokument 1, Dokument 2, Dokument 3, Dokument 4.