O nas - Aluglass - Realizacja

logo_onas

Aluglass – Realizacja Piotr Kalbarczyk

Firma Aluglass-Realizacja Piotr Kalbarczyk istnieje od 2007 roku. Ogromny wpływ na dynamiczny rozwój oraz wysoką jakość usług ma zatrudnianie zespołu o wysokich kwalifikacjach zawodowych, w którego skład wchodzi obecnie ok 25 osób. O sile i konkurencyjności firmy stanowi doświadczenie zdobyte na dziesiątkach budów w kraju, Europie – szczególnie we Francji oraz na świecie np. w Somalii.

Zaufanie inwestorów oraz uznanie naszej solidności znalazło pokrycie w dynamice wzrostu obrotów. W roku 2008 osiągnęliśmy obrót firmy na poziomie 8,2 mln PLN, a rok 2009 zakończyliśmy obrotem 16,3 mln PLN. Obrót osiągnięty w roku 2010 wyniósł ok. 21,6 mln PLN, a w roku 2011 nasze obroty przekroczyły 62 mln PLN.

Firma nastawiona jest na dwa kierunki działalności związane z montażem fasad i zabudów aluminiowo-szklanych. Prowadzi również pełen zakres robót ogólnobudowlanych ze szczególnym naciskiem na roboty wykończeniowe o wysokim standardzie. Zajmuje się wykonawstwem na zasadzie Generalnego Wykonawcy wszystkich branż, odbiorami, projektowaniem, wykonaniem dokumentacji powykonawczej, aż do pozwolenia na użytkowanie lub przekazania powierzchni najemcy.