Archiwa: Aluglass Realizacja - Aluglass - Realizacja

Specjalizacja

Firma nastawiona jest na dwa kierunki działalności związane z montażem fasad i zabudów aluminiowo – szklanych. Prowadzi również pełen zakres robót ogólnobudowlanych ze szczególnym naciskiem na roboty wykończeniowe o wysokim standardzie. Zajmuje się wykonawstwem na zasadzie Generalnego Wykonawcy wszystkich branż, odbiorcami, projektowaniem, wykonaniem dokumentacji powykonawczej, aż do pozwolenia na użytkowanie lub przekazywania powierzchni najemcy.

Zaufanie

Zaufanie inwestorów oraz uznanie naszej solidarności znalazło pokrycie w dynamice wzrostu obrotów. W roku 2008 osiągnęliśmy obrót firmy na poziomie 8,2 mln PLN, a rok 2009 zakończyliśmy obrotem 16,3 mln PLN. Obrót osiągnięty w roku 2010 wyniósł ok. 21,6 mln PLN, a w roku 2011 nasze obroty przekroczyły 62 mln PLN.

Zespół

Firma Aluglass – Realizacja Piotr Kalbarczyk istnieje od 2007 roku. Ogromny wpływ na dynamiczny rozwój oraz wysoką jakość usług ma zatrudnienie zespołu o wysokich kwalifikacjach zawodowych, w którego skład wchodzi obecnie ok 25 osób. O sile i konkurencyjności firmy stanowi doświadczenie zdobyte na dziesiątkach budów w kraju, Europie – szczególnie we Francji oraz na świecie